Se společností Schüco spolupracujeme 21 let. Jsme věrní této kvalitní značce, a proto vyrábíme hliníková okna, dveře, fasády, posuvné systémy, zastřešení teras a zimní zahrady pouze z profilů Schüco.

Naše výroba je plně vybavená kompletním strojním programem od společnosti Schüco.

Pro okna, dveře, fasády máme certifikaci výroby pro zpracování protipožárních systémů dle EN 16034:2014, EN14351-1:2006+A2:2016. Dbáme na kvalitu, proto máme ve výrobě zavedený systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006.

Naše certifikáty dohledáte na stránce O nás.

Hliníková okna

Okna zvýrazňují individuální charakter Vašeho domu a dodávají vnitřním prostorům dostatek světla.

Hliníková okna splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a nabízí mnoho výhod:

 • vysokou stabilitu
 • dlouhou životnost
 • vyšší bezpečnost
 • energetickou efektivitu
 • neztrácejí na hodnotě
 • velký výběr povrchových úprav
 • úzkou pohledovou šířku rámů
 • snadné ovládání s minimální údržbou

Díky oddělení hliníkových profilů pomocí izolačních plastových tepelných mostů mohou hliníkové systémy dobře obstát s ostatními materiály. Svou Uf-hodnotou (koeficient prostupu tepla oknem) 0,7 – 1,6 W/m2K dosahují hliníkové systémy stejných tepelně izolačních hodnot jako okna plastová či dřevěná.

Zjistit více

Ještě větší komfort a bezpečnost si můžete dopřát s mechatronickým kováním Schüco TipTronic SimplySmart, kdy jedním stiskem tlačítka se okna i posuvné systémy velkých formátů otevřou či zavřou. Vše se dá ovládat mobilním telefonem, tabletem nebo přes tlačítko integrované v klice.

Schüco TipTronic SimplySmart se postará o náš komfort, o více čerstvého vzduchu, dokáže šetřit energii díky nočnímu větrání a zajistit bezpečnost. Vše se dá napojit na centrální řízení budovy.

Na přání zákazníka dokážeme k oknům vyrobit a namontovat vnitřní či venkovní parapety a originální sítě proti hmyzu.

Hliníkové dveře

Ať již své dveře hodláte opticky začlenit do domovního průčelí nebo je nápadně zvýraznit pomocí neobyčejného designu a dalších doplňků, jakými jsou např. světlíky, dveřní výplně, zabezpečení, barvy či integrované osvětlení, nabízíme Vám celou řadu možností, díky kterým můžete ze svých dveří udělat skutečný poutač.

Vstupní dveře Schüco dokonale spojují vzhled a bezpečnost. Pro dveřní systémy nabízíme inteligentní a vzájemně kompatibilní produkty a systémy, které Vás nadchnou a zajistí Vám snadnější život.

Hlavní přednosti:

 • Maximální stabilita a životnost díky vysokému podílu použitého hliníku
 • Jisté a komfortní ovládání
 • Nadstandardní zabezpečení
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům
 • Jednoduchá údržba
 • Čistý design
 • Optimální energetické hodnoty a zateplení
 • Recyklovatelné a trvalá udržitelnost
 • Zhodnotí Vaši nemovitost
 • Robustnost
Zjistit více

Schüco Door Control System (DCS) – jedinečný designový modulový systém pro kontrolu vstupu a komunikaci vchodových dveří. Tento systém obsahuje: spolehlivou kontrolu vstupu, kameru, domovní zvonek, noční režim či světlo s možností individuálního nastavení.

Schüco Fingerprint Easy
Neustále hledáte klíče? Máme pro Vás řešení. Se systémem Schüco Fingerprint Easy si otevřete vchodové dveře jednoduše otevřete otiskem prstu. Jedná se o biometrický systém pro vchodové i vnitřní dveře, který zaujme nadčasovým designem a snadným ovládáním. Systém je velmi bezpečný díky skrytému umístění komponentů.

Schüco BlueCon je modul kontroly vstupu, který umožní snadné otevírání dveří prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu. Přes aplikaci ve Vašem telefonu je dveřní zámek ovládán pouhým stisknutím tlačítka. Díky funkci Auto-Unlock se dveře samy otevřou, i když máte telefon schovaný třeba v kabelce. Design dveří není nijak narušen, protože je modul skrytě integrován do dveří a je tak chráněn před nepříznivým počasím.

Posuvné systémy

Hliníkové posuvné a shrnovací dveře dodají do místnosti dostatek světla. Navíc vám umožní propojit terasu či balkon s vnitřním prostorem. Vy si pak můžete užívat nerušený výhled, kdykoliv Vás napadne.

Posuvné dveře Vám nakonfigurujeme podle Vašich přání. Můžete si zvolit tvar, funkci, barvu a technický systém, a to vše tak, aby Vám to ladilo s okny. Nehlučné, snadno ovladatelné a energeticky efektivní to jsou benefity hliníkových posuvných systémů.
Díky extrémní stabilitě hliníku můžeme vyrobit velkoformátové plochy, které vám do domu pustí maximum slunečních paprsků.

Vyrábíme i vnitřní nezateplené posuvky, které jedním odsunutím změní dispozici místnosti.

Systém Schüco TipTronic Simply Smart zajistí automatické otevírání či zavírání těžkých posuvných dveří a to vše jedním stiskem tlačítka. Pro ještě větší komfort a bezpečnost, lze posuvné dveře Schüco napojit a ovládat přes centrální řízení budovy. Posuvné dveře tak budou moci inteligentně reagovat na vnější vlivy.

Schüco TipTronic Simply Smart chrání proti vniknutí nebo skřípnutí. Kování, uzávoruje okno či posuvné dveře pomocí přídavných uzávorovacích bodů a zvýší tak ochranu proti vniknutí až do úrovně RC2. Magnetické spínače se starají o kontrolu a hlášení stavu. Na přání lze propojit i s alarmem.

Pohony jsou skryté v kování

S posuvnými systémy získá Váš dům nezaměnitelný charakter.

Zjistit více

Fasády

Jsou vhodné jako lehké obvodové pláště pro komerční budovy. Veškeré prosklené fasády se dají kombinovat se vsazenými elementy jako jsou okna a dveře. Zajistíme dodávku a montáž různých typů fasád nejčastěji ve sloupko-příčkovém provedení jako lištované nebo strukturální/tmelené.

Zjistit více

ZIMNÍ ZAHRADY A ZASTŘEŠENÍ TERAS

Zimní zahrady a zastřešení teras

Plánujete zimní zahradu nebo chcete zastřešit terasu? Obraťte se na nás a nechte si navrhnout zimní zahradu nebo zastřešení podle vašich představ. Nenechte se omezovat nějakými předem danými konfekčními rozměry. Nabízíme různé varianty provedení a celou řadu různých tvarů.

Zimní zahrada nebo zastřešení rozšíří váš obytný prostor, zhodnotí vaši nemovitost a umožní vám život v souladu s přírodou. Obě varianty nabízí skvělé prostory pro relaxaci během všech ročních období.

K zimním zahradám nabízíme různé možnosti ochrany před vysokými teplotami:

 • markýzy
 • žaluzie
 • protisluneční zasklení
 • přirozené nebo mechatronické větrání

V zimě pak senzor při větrání automatiky vypíná topení, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám.

Konzultace vašeho projektu zdarma

Kontaktujte našeho odborníka

Nenašli jste co jste hledali? Chcete se nás na něco zeptat? Neváhejte vyplnit náš kontaktní formulář a naši kolegové se vám do 48 hodin ozvou.

 

Rádi zodpovíme vše, co vás zajímá.