Udělali jste dobře, že jste si vybrali hliník. Posuvné dveře z hliníku splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a nabízí celou řadu výhod:

Schüco ASS 77 PD.HI – panoramatický design posuvných dveří pro prosvětlené prostory

S posuvným systémem Schüco ASS 77 PD (Panorama Design) můžete realizovat velkoformátové posuvné dveře bez rušivých viditelných rámů. Systém používá minimální šířky profilů a rámy jsou kompletně integrované a skryté ve stavební konstrukci. Vedle vlastního vzhledu tento hliníkový posuvný systém dosahuje i skvělých hodnot tepelné izolace – dokonce až na úrovni pasivního domu. Do profilu integrovaný pohon a ovládání pak poskytuje maximum komfortního ovládání.

Schüco ASS 77 PD.HI manual – panoramatický design posuvných dveří s madlem integrovaným do profilu

Posuvný systém Schüco ASS 77 PD.HI manual vyniká unikátním řešením madla. Ovládání tohoto posuvného systému je přitom velmi snadné. Atraktivní vzhled křídla dodá Vašim posuvkám jedinečný luxusní vzhled.

Schüco ASE 67 PD – Panorama Design s maximální flexibilitou a transparentností

Panoramatický design posuvného systému Schüco ASE 67 PD umožňuje realizovat flexibilní řešení, které zároveň splňují nejvyšší požadavky na komfort a design. Na přání dodávané bezprahové řešení pak ideálně propojí vnitřní a vnější prostory. Velmi nadčasový design tohoto systému se přitom vyznačuje i kvalitním zpracováním, na které jste u Schüca zvyklí.

Schüco ASE 80.HI – posuvný a zdvižněposuvný systém nové generace

Bezbariérovost, vysoký stupeň komfortu a skvělý vzhled – skvěle tepelně izolovaný posuvný a zdvižněposuvný systém Schüco ASE 80.HI nabízí elegantní designové řešení pro trvale udržitelnou architekturu až na úrovni pasivního domu.

Schüco ASE 80 FD.HI – skládací posuvné dveře pro maximální otevřenost

Skládací posuvné systémy Schüco (faltovačky) se vyznačují různorodostí (lze realizovat celou řadu různých variant), snadným ovládáním, perfektní těsností a vysokou transparentností. Skvěle tepelně izolovaný systém Schüco ASS 80 FD.HI Vás přesvědčí úzkými pohledovými šířkami a velkou nabídkou variant. Přitom ale splňují nejnovější požadavky a standardy na tepelnou izolaci.

Více variant systémů pro interier a exterier u nás na provozovně.

Posuvné systémy katalog

Posuvné systémy ASE 60,80.HI