Sídlo společnosti

NEJEZ stavebně zámečnické práce, spol. s.r.o.

Sídlo společnosti:
Braníškov 66, 66471 Veverská Bítýška

IČ 607 32 679
DIČ CZ 607 32 679

 

Navštivte náš Facebook

Kontakty

Vedení společnosti

Radek Nejez

dipl.tech, jednatel společnosti
Tel.: 603 519 714
E-mail: radek@nejez.cz

Aleš Nejez

jednatel společnosti
Tel.: 603 519 719
E-mail: nejez@nejez.cz

Administrativní a účetní práce

Bc. Barbora Nejezová

Tel.: 604 703 908
E-mail: barbora@nejez.cz

Příprava a realizace staveb

Zámečnická výroba

Ing. Pavel Tomek

technická příprava výroby
Tel.: 739 317 607
E-mail: tomek@nejez.cz

Lukáš Votava

technická příprava výroby
Tel.: 603 519 712
E-mail: votava@nejez.cz

Luboš Skoupý

mistr zámečnické dílny

Al výroba

Ing. Jindřich Mareš

technická příprava výroby
Tel.: 734 244 263
E-mail: mares@nejez.cz

Pavel Ráček

technická příprava výroby
Tel.: 739 095 099
E-mail: racek@nejez.cz

Pavel Tiray

stavbyvedoucí
Tel.: 603 519 711
E-mail: tiray@nejez.cz

Zaujaly vás naše produkty? Kontaktujte nás.