Zaujalo vás, na čem děláme? Líbí se vám naše práce a rádi byste s námi pracovali na našich projektech? Podívejte se do nabídky aktuálně volných pozic a ozvěte se nám!

V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na barbora@nejez.cz

Těšíme se na nové kolegy/kolegyně

PŘÍPRAVÁŘ (M/Ž) PRO VÝROBU OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce

  • příprava získané zakázky pro realizaci
  • zaměřování na stavbě
  • vypracování technické dokumentace pro výrobu
  • objednávky materiálu
  • kalkulace cenových nabídek

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru/ stavební, strojní/
  • praxe v oboru
  • znalost MS Office, AUTOCAD
  • spolehlivost, pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • stravenkový paušál
  • firemní akce
  • práce v rodinné firmě s dlouhodobou tradicí
  • pracovní doba od 7:00 do 15:30
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaškolení

Nástup možný ihned.

PŘÍPRAVÁŘ/ KALKULANT (M/Ž) - VÝROBA HLINÍKOVÝCH OKEN, DVEŘÍ, FASÁD

Náplň práce

  • příprava a koordinace zakázek
  • zpracovávání cenových nabídek v programu Schücal
  • vypracování výrobní dokumentace v programu Schücal
  • komunikace s projektanty a investory staveb
  • tvorba objednávek

Požadavky

  • min. ukončené SŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost MS Office
  • uživatelská znalost AUTOCAD
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost programu Schücal – není ale nutná, zaškolíme vás

Nabízíme

  • zaškolení a následné vzdělávání

Nástup dohodou.